Projekt TOREWELT zbudowaliśmy dzięki umiejętności współdziałania, w wyniku czego jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów elementów montażowych do bram garażowych segmentowych.

Głównym celem naszej firmy jest indywidualne podejście do wymagań każdego klienta oraz zapewnienie maksymalnego komfortu we współpracy z naszą firmą, poprzez gwarancję ciągłości i terminowości dostaw (JUST IN TIME) oraz najwyższej jakości produktów. Ponadto, dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom stosowanym do produkcji oferowanych przez nas produktów, każdy asortyment osiąga najwyższą jakość wykonania i gwarancję.

Nasz sukces to nie tylko zasługa kilku działających samodzielnie przedsiębiorców, którzy potrafili połączyć siły, by stworzyć większą i lepiej zarządzaną firmę. To też zasługa naszych klientów, którzy wybrali TOREWELT . Dziękujemy Wam za dotychczasową współpracę i okazane zaufanie. Rozwijamy się dzięki Wam i rozwijamy się dla Was.

Nasi klienci to fundament naszej działalności. Działamy w oparciu o partnerskie relacje, odpowiadając na potrzeby klienta w zakresie oferowanego asortymentu i logistyki. Staramy się być godnymzaufania dostawcą, zapewniając najwyższą jakość usług. Miarą naszych starań jest liczba stałych zadowolonych klientów.

Sieć niezależnych dystrybutorów w Polsce oraz grupa wyspecjalizowanych Przedstawicieli Handlowych sprawia iż co raz większe grono klientów osiąga korzyści techniczne i ekonomiczne przez stosowanie naszych produktów.

Nieustająco pracujemy nad ekspansją na rynkach eksportowych. Naszą strategią jest ekspansja na rynkach międzynarodowych z ukierunkowaniem na kraje Europy Środkowowschodniej i Południowo-wschodniej. Jesteśmy elastyczni i konkurencyjni cenowo.